İQOS TEREA

İQOS TEREA, sadece İQOS ILUMA cihazı ile kullanım için tasarlanmış ve geliştirilmiş tütün çubuklarıdır. Hem daha fazla tasarruf edebileceğiniz, hem de sağlık açısından minimum seviyede olan riskleri sayesinde konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Gerçek tütün tadını ve yoğun bir aromayı hissedeceğiniz İQOS TEREA çubukları sayesinde, istediğiniz tütün deneyimine sahip olabilirsiniz. Sigarayı bırakma sürecinizde de sizleri destekleyecek olan İQOS TEREA ürünü hem sizi, hem de çevrenizdekileri de daha az etkilemektedir.

Saçlarda ve ellerde kesinlikle koku bırakmadığı için günlük kullanımda hijyenik ve ideal bir kullanım deneyimi de sunar. İç mekanlarda havanın kalitesini olumsuz etkilemeyen İQOS TEREA ürünü farklı aroma çeşitliliğine de sahiptir.

İQOS TEREA Kullanmanın Avantajları

İQOS TEREA kullanmanın avantajları ve ürünü genel özellikleri itibari ile daha konforlu bir tütün içme konforuna sahip olabilirsiniz. E-sigara türevi bir ürün olarak geliştirilen İQOS TEREA ürünü, farklı yoğunluk ve lezzette aroma çeşitliliği ile dikkat çekmektedir.

Her daim yüksek performans ile kullanıcını memnun eden İQOS TEREA çubuklarını kullanmanın avantajlarını sizler için sıraladık:

  • Herhangi bir kok bırakmadan sadece nikotin içeren aromalı bir buhar sunmaktadır. Dişlerde, parmakta, kıyafetlerinizde veya saçınızda ağır bir koku veya duman etkisi ile birlikte tütün kullanımındaki gibi bir iz bırakmaz.
  • Duman çıkartmadan sadece tütünün gerçek tadını serbestçe buhar olarak çıkartır.
  • Özel olarak tasarlanmış ve ısıtılmış tütün üniteleri içerisnde yer alan İQOS TEREA ürünleri, bıçaksız teknoloji ile çalışan tütün cihazlarında kullanım için uygundur.
  • Özel cihazların paslanmaz çelik ile kaplanmış metal ısıtma sistemi sayesinde İQOS TEREA kesinlikle tütün kırıntısı da oluşturmaz. Gün içerisinde iç mekanlarda daha güvenli ve konforlu bir kullanım avantajı sunar.
  • Günlük yaşam tarzınıza da rahatça uyum sağladığı için dilediğiniz yerde etrafınızdaki kişileri de rahatsız etmeden kullanabilirsiniz.
  • Kullanıldığı özel cihazların otomatik başlatma işlevi de sahip olduğu için İQOS TEREA çubuklarının ısıtmasını da otomatik olarak başlatabilirsiniz.
  • İQOS TEREA çeşitleri içerisinde damak zevkine uygun olan ve kendinizi daha rahat hissettiğiniz aromayı tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir