İQOS İLUMA TEREA

İQOS İLUMA TEREA, sadece özel olarak geliştirilen iki tür cihazda kullanım için uygundur. İQOS İLUMA ve İQOS İLUMA PRİME cihazları için geliştirilen ürün, kaliteli ve konforlu bir tütün deneyimi sunar. Ürünün en önemli özelliği ise, kesinlikle tütünün cihaz içerisine boşalmamasıdır.

Bu sayede kullanıldığı cihazlarda da herhangi bir temizleme işlemi yapılmasına gerek kalmamaktadır. İQOS İLUMA TEREA ürününün de diğer pek çok heets çeşidinde olduğu gibi farklı aroma seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanmaktan keyif aldığınız aroma çeşidini tercih edebilirsiniz.

İQOS İLUMA TEREA Özellikleri

İQOS İLUMA TEREA özellikleri ile klasik heets çeşitlerinden çok daha farklıdır. En temel farklı ise yerleşik bıçak özelliğidir. İQOS İLUMA TEREA özel olarak geliştirildiği için, tütün torbası içerisinde özel bir indüksiyon sistemi ile ısıtılan çelik levhası bulunmaktadır. Bu da kül ve tütün dökülmesinin önüne geçer. İQOS İLUMA TEREA özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • İQOS İLUMA TEREA çubukları sadece bıçak özelliği olmayan İQOS İLUMA cihazlarında kullanım için özel olarak geliştirilmiştir.
  • Her taraftan kapalı olan İQOS İLUMA TEREA çubuklarının ısıtılması sırasında herhangi bir karbon birikintisi meydana gelmemektedir. Bu da tütün kırıntısı oluşmasının ve kül birikmesinin önüne geçer.
  • İQOS İLUMA TEREA çubuklarının aroması ve tadı da diğer heets çubuklarına oranla daha da geliştirilmiş ve iyileştirilmiştir. Yenilikçi teknoloji ile geliştirilen İQOS İLUMA TEREA çubuklarında kesinlikle acı, ağır ve hoş olmayan bir tat bulunmamaktadır.
  • Yeni tasarımı ile kullanıcılardan tam onay alan İQOS İLUMA TEREA çubuklarının ekstra temizlenmesine ve bıçak kırılma riskinin yaşanmasına da gerek yoktur.
  • Daha kolay ve zevkli bir kullanım deneyimi sunan İQOS İLUMA TEREA çeşitleri lezzeti ve yoğun kokusu ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.
  • Silver, Yellow, Amber, Sienna ve Bronze gibi farklı aroma çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Kötü bir koku bırakmadığı gibi ekstra zararlı bir duman da içermemektedir.

İQOS İLUMA TEREA çubuklarının 1 kartonu içerisnde 10 paket çubuk yer almaktadır. Uzun süreli ve keyifli bir deneyim için istediğiniz aromaya sahip olan İQOS İLUMA TEREA çubuğu tercih edebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir