Heets Ataşehir

Heets  Ataşehir, yeni nesil elektronik sigara ve tütün buharlaştırıcı olarak cihaz içerisinde kullanılan tütün çubuklarıdır. 4 farklı katmadan oluşan Heets Ataşehir, daha yumuşak ve kaliteli bir içim deneyimi sunmaktadır.

Aromasını daha yoğun bir şekilde hissedebilmeniz için özel olarak geliştirilmiştir. Ortalama olarak 3 cm ebatlarında olan Heets Ataşehir tütün çubukları, kül oluşturmadığı gibi yoğun ve kötü bir koku da meydana getirmemektedir.

Heets Ataşehir Nedir?

Heets Ataşehir nedir ve içerisindeki maddeler sıklıkla merak edilmektedir. Isıtmalı elektronik sigara olarak tanımlanan Heets Ataşehir birbirinden farklı aroma çeşitliliği ile sunulmaktadır.

Son dönemlerde oldukça popüler olan Heets çeşitleri, ısıtmalı sisteme sahip olan cihazlar ile aktifleştirilerek kullanılmaktadır. Yeni nesil ürünler içerisinde yer almakla birlikte yoğun ve temiz bir buhar oluşturduğu için de sıklıkla tercih edilmektedir.

Heets Ataşehir Özellikleri

Heets Ataşehir özellikleri ve kullanıcılarına sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile dünya genelinde de tercih edilmektedir. Özel ısıtmalı cihazlar ile çalışan Heets Ataşehir özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Dumansız ve en önemlisi de kokusuz bir ürün olduğu için, iç mekânlarda da kullanıcılarına konforlu bir kullanım deneyimi sunmaktadır.
 • Gerçek tütün tadını ve hissini vermekle birlikte sigaraya göre zararsız.
 • Sağlık açısından değerlendirildiğinde sigara bırakma sürecinde kullanıcılara destek olmak için üretildiği söylenebilir.
 • IQOS cihaz sistemi ile birlikte kullanım için uygundur. Bunun yanı sıra cihaz içerisine kolaylıkla yerleştirilebilir ve hemen kullanılabilir.
 • Her damak zevkine uygun farklı aroma çeşitliliği bulunmaktadır. Sigara ile karşılaştırıldığı zaman ekonomik olarak çok daha uygundur.

Heets Ataşehir Kullanmanın Avantajları

Heets Ataşehir kullanmanın avantajları ve sigara ile arasındaki en önemli farklar hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Heets Ataşehir kullanmanın ayrıcalıkları şu şekilde sıralanabilir:

 • Normal tütün ve sigara çeşitlerine göre Heets Ataşehir içerisinde çok daha az ve daha kaliteli tütün yer almaktadır.
 • Normal tütün tüketimi sırasında sağlık için oluşan zararlar, Heets Ataşehir sayesinde geri planda kalmaktadır. Bunun için de pek ok kişi son dönemlerde normal sigara yerine Heets Ataşehir tüketmektedir.
 • Tasarruflu kullanım ve ekonomik olması açısından da Heets Ataşehir ürünü her zaman ön planda yer almaktadır.
 • Normal tütün tüketiminde ortaya çıkan koku, kişilerin saçları elleri ve kıyafetlerinde koku kalmasına neden olabilmektedir. Ancak ısıtmalı sistem ile çalışan Heets Ataşehir ürününün kullanımı sırasında herhangi bir koku meydana gelmemektedir. Sadece buhar dumanı çıktığı için içerisindeki aroma hissedilmektedir. Bu da temiz ve konforlu bir kullanım ayrıcalığı sunar.
 • Kapalı ve iç mekânlarda normal sigara tüketimi yasaktır. Ancak Heets Ataşehir ürünü her yerde rahatlıkla içilebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında da kullanıcıları için çok büyük bir ayrıcalığa sahip olduğunu söylemek mümkündür.
 • Yeni nesil bir ürün olduğu için her geçen gün Heets Ataşehir kullanan kişi sayısı giderek artmaktadır.
 • İçerisindeki tütün oranı normal sigaralara göre az olduğu için nikotin miktarı açısından da çok daha sağlığa uygun olduğunu söylemek mümkündür.

Kokusuz Heets Ataşehir

Kokusuz Heets Ataşehir kullanmak cihaz temizliğinin de daha kısa sürede yapılmasını sağlar. İçerisindeki tütün yanmadığı ve sadece ısıtılarak deveye girdiği için, kül veya koku birikmesinin önüne geçmektedir. Üstelik cihazlar ile kullanımı sırasında da pratik bir şekilde ürünü takabilir ve kullanım sonrasında temizliğini yapabilirsiniz.

Normal IQOS cihazı kullanıyor iseniz, Heets Ataşehir ürününü kullandıktan sonra sadece tek seferlik temizlik yapmanız yeterli olacaktır. Cihazın kendi temizleme çubuğunu kullanarak, içerisinde biriken tortuları birkaç saniyede temizleyebilirsiniz. Ancak yoğun bir Heets Kadıköy kullanıcısı iseniz, temizlik işleminiz de 2 veya 3 ke yapmanız tavsiye edilmektedir.

Geleneksel sigaraları taklit eden bir teknoloji ile üretildikleri için Heets Ataşehir içerisindeki nikotinin kısa sürede deveye girmesi beklenmektedir. Ancak burada Heets Arnavutköy ürünün ön plana çıkaran en önemli özelliği ise, ürün içerisinde bulunan nikotinin yanmadan buharlaşmasıdır. Sıvıyı kısa sürede aktifleştirerek buharlaştıran cihazı sayesinde her nefesinizde acı bir at yerine yumuşak bir aroma elde edebilirsiniz. Heets Ataşehir kullanımı için sadece IQOS cihazları tavsiye edilmektedir. Sağlık açısından daha az zararlı olmasının yanı sıra, kül dökmediği için de daha güvenli bir kullanım sunar. Yanmadan buhar elde etmek için Heets Ataşehir tercih edebilirsiniz.

heets yellow

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir