JUUL

JUUL
Juul Labs kalite ve standartları
Juul Labs’ta ürün kalitesi en önemli önceliktir. Titiz ürün testleri gerçekleştirir, sürekli olarak yüksek standartları korur ve kalite kontrolünü sağlarız.

JUUL ürünlerinin kalite ve standartlarını korumak, misyonumuzun ayrılmaz bir parçasıdır.

Cihaz kalitesi ve standartları
Teknolojimizin kalitesini en yüksek standartlarda koruyoruz.

Her Juul Labs cihaz üretim tesisinin, uluslararası tıbbi cihaz standartlarına uygun olarak kalite kontrolünü sürdürmesi gerekir.
JUUL kiti, cihaza solunarak etkinleştirilen yerleşik 280 mAh pil ile tam olarak eskisi gibi çalışır ve özel bir ateşleme düğmesine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. JUUL, gerçek bir sigaranın tatmin edici boğaz vuruşunu esrarengiz bir hassasiyetle taklit eden çekişinin etkinliği nedeniyle haklı olarak kutlanmaktadır.

Manyetik USB şarj bağlantı noktası sayesinde şarj hızlı ve kolaydır ve bir dizüstü bilgisayar veya bilgisayar aracılığıyla tam şarj yalnızca bir saat sürer. JUUL’un gövdesinde bulunan LED ışığı %50-100 şarjı göstermek için yeşil, %25-50 şarjı göstermek için kehribar ve düşük pil konusunda sizi uyarmak için kırmızı renkte yanıp sönecektir.

2 ml’lik e-sıvı içeren bölmelerin değiştirilmesi son derece basittir ve boş JUUL bölmesini cihazdan çekip yerine yeni bir bölmeyi tıklayarak değiştirilebilir.

JUUL 1 kapsülleri, 20mg nikotin tuzu e-sıvı içerir ve altı lezzetli tatmin edici aromada gelir: Golden Tobacco, Glacier Mint, Mango Nectar, Apple Orchard, Alpine Berry ve Royal Crème.

İndirim!
600,00 
İndirim!

Juul Başlangıç Setleri

Juul 2 Başlangıç Seti

999,00 
İndirim!
600,00 
İndirim!
600,00 
İndirim!
600,00 
İndirim!
600,00 
İndirim!
600,00 
İndirim!
600,00 
İndirim!
850,00 
İndirim!

JUUL POD

Juul Mint Pod

850,00 
İndirim!