Juul Nedir

Juul Nedir Ülkemizde Kullanımı Son Derece Yaygın Olan Bir Elektronik Sigara Ürünüdür. Web sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Juul Labs kalite ve standartları
Juul Labs’ta ürün kalitesi en önemli önceliktir. Titiz ürün testleri gerçekleştirir, sürekli olarak yüksek standartları korur ve kalite kontrolünü sağlarız.

JUUL ürünlerinin kalite ve standartlarını korumak, misyonumuzun ayrılmaz bir parçasıdır.

Cihaz kalitesi ve standartları
Teknolojimizin kalitesini en yüksek standartlarda koruyoruz.

Her Juul Labs cihaz üretim tesisinin, uluslararası tıbbi cihaz standartlarına uygun olarak kalite kontrolünü sürdürmesi gerekir.

Pil testi
JUUL cihazı, kullanıcı tarafından bakımı yapılabilecek hiçbir parça içermez ve pil, tüketici tarafından çıkarılamaz veya değiştirilemez. JUUL pili, güvenliği sağlamak için sınırlı bir şarj kapasitesine sahiptir. Kalite ve güvenlik standartlarını sağlamak için pillerimiz ve bitmiş cihazlarımız sıkı testlerden geçmektedir.

Akülerimizi güvenilirlik ve performans kararlılığı açısından test etmek için tasarım ve üretimin her aşamasında uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak özel güvenilirlik testleri gerçekleştiriyoruz.

Cihazların mekanik ve elektrik aksamlarının güvenilirliğinin test edilmesi
Cihazlarımızın güvenilirliğini gerçek uygulama durumlarında test etmek için mekanik parçalarını test ediyoruz. Testler, normal kullanıma özgü düşme direnci ve hasarın yanı sıra uzun hizmet ömrü boyunca güvenilirliği içerir.

Cihazın elektrik sistemi, hem şarj sırasında hem de kullanım sırasında korunmasını sağlamak için çeşitli güvenlik seviyelerine sahiptir.

Elektrik devresi, akım gereksinimleri ve pil özellikleri, arıza riskini azaltmak için seçilmiştir.

Tedarikçi kalite standartları
Tedarikçilerimizin her birinin, ürünlerimizi üretmek için tedarik ettikleri bileşenleri titizlikle test etmesi gerekmektedir.

Optimum kaliteyi sağlamak için, JUUL tedarik zincirindeki üretim tesislerinin iç sistemlerinin ve üretim süreçlerinin denetimleri de dahil olmak üzere denetimlerini gerçekleştiriyoruz.

JUUL ürünleri üzerindeki tüm testler, saygın bağımsız laboratuvarlar tarafından yürütülür ve bu testlerin sonuçlarını düzenleyici makamlara sağlarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir