Juul Başlangıç Seti

Juul Başlangıç Seti Kutu İçerisinde 1 Cihaz Ve 4 Adet Karışık Pod Ve Birde Şarj Aleti Bulunmaktadır.Kapıda ödeme ile güvenle satın alabilirsiniz.

Juul Başlangıç Seti

Juul Başlangıç Seti

Juul Starter Kit Full Juul Başlangıç Seti Buhardan stoklarında yer almakta olup, kapıda ödeme ve hızlı teslimat imkanı ile güvenle sitemizden sipariş verebilirsiniz. 4 adet Yeni Teknoloji JUUL Pod içeren JUUL Başlangıç ​​Seti.  JUUL cihazının kullanımı çok kolaydır ve klasik sigarayı bırakmak için harika bir e-sigara alternatifidir. Düğme yok, sadece bir Juul Pod yerleştirin ve için nefes alın.

JUUL’un ana gövdesi, pili, bir sıcaklık regülatörünü ve JUUL’un şarj seviyesini ve vaping yaptığınızda algılamayı sağlayan bir dizi sensör içerir. JUUL cihazı, manyetik bir USB şarj cihazı ile şarj edilir. Tamamen şarj olması yaklaşık bir saat sürer ve en iyi şekilde bir dizüstü bilgisayar veya bilgisayar aracılığıyla şarj edilir.

(Kesinlikle Prizde Şarj Etmeyin)

Juul Başlangıç ​​Pod Kiti
JUUL kiti 2015 yılında sahneye çıktığında, eski ‘çiğ-benzeri’ şık ve modern bir görünüm, tüy gibi hafif gövde ve düğmesiz pod sisteminin sadeliği ile yeniden tasavvur etmesiyle vaping dünyasında devrim yarattı. . Şimdi, yeni JUUL cihazının gelişiyle, akıllı telefonlar için yenilikçi yeni bir uygulama ile deneyim daha da kullanıcı dostu hale geliyor. JUUL, JUUL’unuzu Bulun ve Cihazınızı Güvenli Hale Getirme gibi özelliklere erişmek için JUUL uygulamasıyla eşleştirilebilir. Yeni JUUL, normal Juul Pod’ları ile uyumludur.

1 x Çoklu Paket Dört JUUL Pod içerir (Mango Nektarı, Kraliyet Kremi, Altın Tütün, Buzul Nane)

JUUL CİHAZINIZI GÜVENLEYİN

JUUL’unuzu bir daha asla kaybetmeyin. Menzil içindeyken, bir ses çalmak için ping atın. Menzil dışındaysa, telefonunuzla en son nerede eşleştiğine bakın.

UYGULAMA SADECE ANDROID™️ PLATFORMU İÇİN MEVCUTTUR.

JUUL kiti, cihaza solunarak etkinleştirilen yerleşik 280 mAh pil ile tam olarak eskisi gibi çalışır ve özel bir ateşleme düğmesine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. JUUL, gerçek bir sigaranın tatmin edici boğaz vuruşunu esrarengiz bir hassasiyetle taklit eden çekişinin etkinliği nedeniyle haklı olarak kutlanmaktadır.

Manyetik USB şarj bağlantı noktası sayesinde şarj hızlı ve kolaydır ve bir dizüstü bilgisayar veya bilgisayar aracılığıyla tam şarj yalnızca bir saat sürer. JUUL’un gövdesinde bulunan LED ışığı %50-100 şarjı göstermek için yeşil, %25-50 şarjı göstermek için kehribar ve düşük pil konusunda sizi uyarmak için kırmızı renkte yanıp sönecektir.

2 ml’lik e-sıvı içeren bölmelerin değiştirilmesi son derece basittir ve boş JUUL bölmesini cihazdan çekip yerine yeni bir bölmeyi tıklayarak değiştirilebilir.

JUUL kapsülleri, 20mg nikotin tuzu e-sıvı içerir ve altı lezzetli tatmin edici aromada gelir: Golden Tobacco, Glacier Mint, Mango Nectar, Apple Orchard, Alpine Berry ve Royal Crème.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir