En Ucuz Juul

En Ucuzu Juul Ürününe Web Sitemizden Güvenle Ulaşabilirsiniz.

En ucuz juul En Ucuzu Juul Ürününe Web Sitemizden Güvenle Ulaşabilirsiniz.

Juul

Juul modelleri en popüler elektronik sigara çeşitlerindendir. Güçlü teknolojisi yanı sıra yoğun içimi ile dikkat çeken Juul ürünleri, günlük kullanım için oldukça uygundur.

Birbirinden farklı aroma çeşitliliğine de sahip olan Juul ürünleri, tatmin edici ve kaliteli bir nefes deneyimi sunmaktadır. Hızlı şarj edilebilme özelliği ile de en kullanışlı ürünleri içeren Juul çeşitleri, boğazı yakmayan ancak etkili nefes vuruşu deneyimi sunmaktadır.

Juul Başlangıç Seti

Eğer Juul kullanmaya yeni başlayacaksanız, tercih edebileceğiniz farklı başlangıç setleri içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz. Juul 1 başlangıç setini aldığınızda içerisinde ayrı ayrı 4 adet pod gönderilmektedir. Eğer Juul 2 başlangıç setini almak istiyorsanız 2 ayrı pod şeklinde ürünü teslim alabilirsiniz.

Juul kitleri tam anlamı ile gerçek bir sigara deneyimi sunacak en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Oldukça hassas bir teknoloji ile geliştirilen Juul setleri sayesinde daha sağlıklı bir buhar keyfi yaşama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Kit içerisindeki Juul cihazını şarj etmek için dilerseniz bilgisayarınızı da tercih edebilirsiniz. Cihaz üzerinde şarj oranını belli eden ışık ayarına dikkat etmelisiniz.

Eğer şarj ışığı yeşil olarak yanıyor ise Juul cihazın şarjı yaklaşık olarak %50 ile %100 arasındadır. Ancak kehribar renginde bir ışık yanıyor ise şarjın %50 ile %25 oranlarında olduğu belli olmaktadır.

Juul cihazının pil düzeyinin düşük olduğu ise kırmızı ışıktan belli olmaktadır. Kırmızı renkteki ışık yanıp söndüğü zaman cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Juul Pod Modelleri İle Konforlu Kullanım

Juul pod modellerinin popüler olmasının en önemli nedeni de konforlu bir kullanım deneyimine sahip olmasıdır. Dudaklarınızın arasında sıkmanıza gerek kalmadan kolaylıkla nefes alabilirsiniz.

Çekmiş olduğunuz buhar yoğunluğu sizin nefes çekme oranınız ile orantılıdır. İçerisindeki likit bitene kadar aynı yoğunlukta ve kalitede buhar çekmeye devam edebilirsiniz.

Normal çekiş göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanan Juul ürünleri yumuşak bir içime sahiptir. Eğer gereğinden fazla şekilde çekiş yaparak buhar çıkartma isterseniz likit hava yolundan çıkabilir. Bunun için kendinizi sıkmadan ve kolaylıkla Juul ürünlerini çekerek buhar alabilirsiniz.

Lezzetli Ve Tatmin Edici Aromalar

Juul kapsülleri modern tasarımları kadar eşsiz ve yoğun aromaları ile de dikkat çekmektedir. En çok tercih edilen popüler aromalar içerisinde Golden Tobacco yer almaktadır.

Mango ve Apple Orchard aromaları da yoğun ve tatmin edici lezzetleri ile dikkat çekmektedir. Glacier Mint ve Alpine Berry ile Royal Creme aromaları da Juul kapsüllerinde aranılan yoğunluğa sahip olan aroma çeşitlerindendir.

Juul Kullanmanın Avantajları

  • Juul modelleri diğer pek çok e-sigara çeşitlerine nazaran daha portatif ve kompakt bir tasarıma sahiptir.
  • Oldukça küçük ve hafif olmasının yanı sıra şık tasarımları ile de günlük kullanım için oldukça idealdir.
  • Alacağınız herhangi bir Juul modelinde kartuş kurulumu yapmanıza gerek kalmadan hemen kullanıma başlayabilirsiniz.
  • Karmaşık bir yapısı olmadığı için kolaylıkla kullanılabilmektedir. Sadece şarj ettiğiniz cihazı, ana gövde kısmına takarak ürünü kullanabilirsiniz.
  • Yoğun lezzet deneyimi garantisine sahip olduğu için sigara kullanımına en yakın nefes kalitesi sunmaktadır. Farklı aroma çeşitliliğine de sahip olduğu için istenilen buhar aromasına ulaşılabilmesini sağlar.
  • Juul cihazlarının üretim aşamasında kapasiteleri ve nefes sayıları belirlenmiş olsa da kullanım durumuna göre farklılık gösterebilmektedir.
  • İçerisinde bulunan sıvı likit kesinlikle sızıntı yapmamaktadır. Bunun için cebinizde veya çantanızda güvenle taşıyabilir ve istediğiniz zaman kullanmaya devam edebilirsiniz.

Juul Kullanımında Dikkat Edilecek Noktalar

İlk defa Juul alacaksanız, öncelikli olarak almış olduğunuz kitin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Eğer Juul 1 başlangıç kiti alacaksanız içerisinde 4 adet pod kartuşa da sahip olabilirsiniz. İkinci ürün paketi içerisinde ise 2 adet kartuş ve cihazın pil gövdesi ayrı ayrı gönderilmektedir.

Kit içerisinden çıkan kartuşlardan birini, cihaza çok hafif bir şekilde iterek yerleştirebilirsiniz. Kartuşu tam cihazın gövde kısmına doğru ittiğiniz zaman direkt olarak yeşil ışık yanacaktır. Daha sonra cihazdan nefes alarak çekim yapabilirsiniz.

Kullanım sürenize bağlı olarak cihazın pil yüzdesinin kullanımı değişebilecektir. Cihazın sağlıklı bir şekilde çalışmaya başladığını anlamak için, kartuşu cihaza yerleştirdikten sonra mutlaka yeşil ışığın yandığını görmelisiniz.

Eğer cihazın LED kısmında herhangi bir ışık yanmıyor ise cihazı kullanamayabilirsiniz. Yeşil ışıktan sonra cihazın ucundaki siyah kısmı dudaklarınıza yerleştirerek çekim yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir